![]() |
Tweet |
Ülkemizin dört bir yanında TEMA Vakfı gönüllüleri, hafta boyunca, çevrimiçi webinar, stant çalışmaları, eğitim sunumları ve toprak yürüyüşü gibi çeşitli etkinliklerle kamuoyunun dikkatini tüm canlılara hayat veren toprağın, suyun, ormanın, havanın önemine ve insan kaynaklı iklim krizine dikkat çekmeye çalıştı.
Aydın İsmet Sezgin Parkında toplanan TEMA Vakfı gönüllüleri; Gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra, Polis Teşkilatımızın sağladığı güvenlik tedbirleri ile Batı Gazi Bulvarını takiben, Nobel Ödüllü Türk Bilim İnsanı Prof. Dr. Aziz SANCAR Matematik Parkına kadar “Toprak Yürüyüşü” yaptı. Park’ta yürüyüş katılımcılarına; TEMA Vakfı, İklim krizi, konularında bilgi verildi.
Ekli Basın Bültenini haberleştirmenizi, gazeteniz, haber ajansları ve okurlarınızla paylaşmanızı diler, selam ve sevgilerimi iletirim.
Saygılarımla,
Mehmet ÖZDEMİR
TEMA Vakfı Aydın İl Temsilcisi