Tarımsal girişimciler için ’Güvenli Dijital Pazarlama Projesi’nin ulus ötesi toplantısı gerçekleşti « Aydin Zirve Gazetesi – Günlük Aydın Haberleri – Son Dakika Haberleri

SON DAKİKA

Tarımsal girişimciler için ’Güvenli Dijital Pazarlama Projesi’nin ulus ötesi toplantısı gerçekleşti

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) PROJE ORTAĞI OLDUĞU VE AYDIN VALİLİĞİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLMEKTE OLAN, TARIMSAL GİRİŞİMCİLER İÇİN GÜVENLİ DİJİTAL PAZARLAMA (SAFE DİGİTAL MARKETİNG FOR AGRİPRENEURS) ADLI PROJENİN 1. ULUS ÖTESİ TOPLANTISI, PROJE ORTAKLARINDAN INSTİTUTE OF ENTREPRENEURSHİP (IED) EV SAHİPLİĞİNDE YUNANİSTAN’DA GERÇEKLEŞTİ.

Bu haber 12 Kasım 2021 - 11:05 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) proje ortağı olduğu ve Aydın Valiliği tarafından yürütülmekte olan, Tarımsal Girişimciler için Güvenli Dijital Pazarlama (Safe Digital Marketing for Agripreneurs) adlı projenin 1. ulus ötesi toplantısı, proje ortaklarından Institute of Entrepreneurship (IED) ev sahipliğinde Yunanistan’da gerçekleşti.

ERASMUS+ Programı 2020 Yılı Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar-Yetişkin Eğitimi Programı kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen proje, çiftçilerin dijital pazarlama ile dijital güvenlik becerilerini geliştirerek tarım sektörünün ekonomik sürdürülebilirliğini arttırmayı ve tarımda dijitalleşmeye katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Projenin ortaklarını Aydın Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu, ADÜ Fakültesi, Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Söke Zirai Üretim İşletmesi Tarımsal Yayım ve Hizmetiçi Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Sosyal Etki ve Yenilikçi Eğitim Derneği, Institute of Entrepreneurship Development (IED)-Yunanistan, Baldaque&Alves da Silva, Lda (NEWTIE)-Portekiz, INERCIA Dijital-İspanya, European Grants International Academy SRL (EGInA)-İtalya oluşturuyor.

Projenin 1. ulus ötesi toplantısına ADÜ’den Dr. Öğr. Üyesi Taner Arabacıoğlu ve Prof. Dr. Göksel Armağan katıldı. İki gün süren toplantı, proje yönetimine ilişkin bilgilendirme ve proje ortaklarının mevcut durum analizi sunumları ile başladı. İhtiyaç analizi sunumlarının gerçekleştiği ve yapılan tartışmalar sonucunda taslak modül ortaya konulan toplantıda, açık eğitim materyallerinin oluşturulması ve yayınlanması fikri çıktıların değerlendirilmesi, eğiticilerin eğitimi, projenin uygulama kuralları, değerlendirme planı, proje web sitesi ve yaygınlaştırma konularında çalışmalar ve görev paylaşımları yapıldı.

Proje ortağı 9 kurum ve kuruluşun katıldığı toplantı, genel değerlendirme ve sertifikaların dağıtılmasıyla sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.